Hírek
2013. Október 06. 00:00, vasárnap | Helyi sport
TSC súlyemelés

A Tatabányai Sport Club Súlyemelő szakosztályának versenyzői szeptember hónapban több versenyen is részt vettek
Ifjúsági EB kvalifikáció szeptember 1-8. Klaupédia (Litvánia)
Fekete Ádám 62 kg-os versenyző küzdött a helyezésekért.
Eredményei:
szakítás 105 kg. 7. hely
lökés 125 kg. 9.hely
összetett 230 kg. 9.hely
A versenyző testsúllyal maradt le a 6. helyről a nagyon szoros nemzetközi mezőnyben.
Női-férfi országos bajnokság szeptember 21-22. Pécs
A szakosztály 1 aranyérmet, 1 ezüstérmet, 3 bronzérmet és 1 negyedik helyezést ért el.
Eredmények:
nők
58 kg. Nagy Szilvia 138 kg. 3.hely
63 kg. Varga Szabrina 119 kg. 4. hely
69 kg. Fábián Márta 119 kg. 2.hely
férfiak
62 kg. Fekete Ádám 217 kg. 1.hely
77 kg. Benedek Tamás 261 kg. 3.hely
105 kg. Patyi Szilárd 272 kg. 3.hely
Ezen a versenyen Berki Lilla nem tudott részt venni, mert egy időben szerepelt a Junior EB-n.
Junior és U-23 női-férfi EB szeptember 20-28. Tallin (Észtország)
Ezen a versenyen Berki Lilla 48 kg-os versenyző képviselte a klub színeit. Remek formában versenyzett, egyéni csúccsal a 6.helyen végzett.
Eredményei:
szakítás 53 kg. 6. hely
lökés 66 kg. 6. hely
összetett 119 kg. 6.hely
Pócza Károly, vezetőedző:
Dicséret illeti sportolóinkat, akik az egész nyarat feláldozva készültek a nagy versenyekre. Szorgalmuk meghozta a várt eredményeket. A felkészülés alatt minden versenyző odaadással készült , a megtervezett munkát elvégezték, szerencsére sérülés nem akadályozta munkánkat.
Felkészítő edző: Pócza Károly vezetőedző
Ezek érdekelhetnek még
2025. Február 08. 18:18, szombat | Helyi sport
Férfi kézilabda NB I - Tatabányán nyert a Szeged
A Szeged végig vezetve két góllal győzött a Tatabánya otthonában a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján.
2025. Május 02. 09:50, péntek | Sport
MOL Magyar Kupa - Hétfőn indul a jegyértékesítés a fináléra
Hétfőn 10 órától kezdődik a jegyértékesítés a labdarúgó MOL Magyar Kupa május 14-i fináléjára, amelyben a tavalyi évhez hasonlóan a Ferencváros és a címvédő Paks találkozik a Puskás Arénában.
2025. Május 02. 09:50, péntek | Belföld
Agrometeorológia: nagy szükség lenne a májusi esőre
Az Alföldön és a Kisalföldön nagy területen száraz a talaj, ezért rendkívül nehezen kel a vetés; a jövő hét elején ugyan a lehűlés mellett érkezik több-kevesebb csapadék, de területi eloszlása ismét egyenetlennek ígérkezik
2025. Május 02. 09:49, péntek | Belföld
Idén már 21 kutyabarát strand és fürdetőhely várja országszerte a kutyásokat
Gyarapodott a hazai kutyabarát strandok száma: tíz éve csak 8, idén már 21 kutyabarát strand és fürdetőhely várja országszerte a kutyásokat, ami jól mutatja a kutyabarát helyek iránti igény jelentős növekedését