Hírek
2012. Január 09. 07:58, hétfő |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Takarékosabb és modernebb lett a Renault Megane - FOTÓK
A kompakt Renault felfrissülve várja a modellciklus második felét.
Az aktuális Renault Megane bemutatása óta szép csendben eltelt három év, így már esedékes volt a kötelező félidős modellfrissítés. A francia kompakt meglepően jól tartotta magát, így kívülről csak néhány apró változtatásra volt szükség. A manapság már elengedhetetlen LED-es nappali menetfénnyel, az új felnikkel és a minimálisan átszabott lökhárítókkal még a ráncfelvarrás jelentette szűkös kereteket sem igazán használták ki a tervezők. A végeredmény mégis egy modernebb, további három évig is vállalható autó lett.
A cikket tovább olvashatja autós az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 22. 08:52, szombat | Belföld
Kövér László: nincs biztosabb szellemi iránytű, mint a józan ész
2025. November 22. 08:51, szombat | Belföld
Magyar Közút: téli csapadék érkezik, több hullámban, többféle formában
Az előttünk álló napokban országos szinten borult, csapadékos időre készüljünk, a csapadék halmazállapota folyamatosan változik - hívta fel a figyelmet a Magyar Közút Nonprofit Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2025. November 22. 08:50, szombat | Belföld
Orbán Viktor: meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek a háborúba
Meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek az orosz-ukrán háborúba - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.

