Hírek
2015. Február 25. 00:00, szerda | Helyi sport
Szép sikerekkel zárult a felnőtt atléták fedett-pályás országos bajnoksága
A TSC-Geotech Atlétikai szakosztály egyetlen felnőtt korú atlétája Hoffer Krisztina magabiztosan védte meg országos bajnoki címét. Az I. helyezés mellett új egyéni rekordnak is örülhetett
Másik dobogós helyezését a szakosztálynak Luterán Petra szerezte, aki szoros
versenyben fiatal kora ellenére a dobogó második fokára állhatott fel. Az eredménye szintén új fedett-pályás egyéni rekord.
A tatabányai atléták még Gerencsér Ádám hármasugrásban képviselte, de sajnos sérülése megakadályozta a jó helyezés elérésében.
A következő fedett-pályás bajnoki verseny az ifjúsági-junior atléták országos bajnoksága, valamint a gerelyhajítók téli országos megmérettetése lesz.
A versenyzők felkészítői: Kiss Tibor, Hoffer József, Luterán László
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 19. 07:34, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Dárdai Pál lett az Újpest FC sportigazgatója
A korábbi szövetségi kapitány Dárdai Pált nevezték ki csütörtökön az Újpest FC labdarúgócsapatának sportigazgatójává.
2025. December 19. 07:33, péntek | Életmód
Huszonötezer csomag adomány jut el a rászorulókhoz az Adni Öröm! adománygyűjtő akció eredményeként
Lezárult a Magyar Máltai Szeretetszolgálat és a SPAR Magyarország közös Adni Öröm! adománygyűjtő akciója, amelynek köszönhetően huszonötezer csomag adomány jut el rászoruló emberekhez -
2025. December 19. 07:33, péntek | Belföld
A NAV közzétette az ünnepek alatti ügyfélfogadás időpontját
2025. December 19. 07:31, péntek | Kék hírek
Ügyészség: nyolcra emelkedett a Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma
A Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészség további bűncselekményeket rótt a volt igazgató terhére, és egy újabb őrizetbe vett gyanúsított letartóztatását indítványozta - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön az
