Hírek
2015. Szeptember 28. 09:15, hétfő | Helyi sport
Remek hétvégi párbajtőr eredmények
Csapatarany Milánóból, dupla érmes TSC
Hétvégén újra nagyüzem volt a pástokon. Az olasz szövetség meghívására, a milánói expó alkalmából meghívásos csapatversenyt rendeztek az itáliaiak, melyen a női párbajtőrözők vettek részt. A Kun Anna, Bohus Réka Szabó Laura, Kiss Dominika összeállítású csapat, Plásztán Attila vezetésével, 45:33-ra győzött a házigazdák ellen.
Itthon Tapolca rendezett hazai válogatót a kadét és junior korú párbajtőrözőknek. A TSC színeiben induló Gnám Tamara szombaton a kadét korosztályban a 7. helyen zárta a versenyt.
Vasárnap a junior mezőnyben Tamara remek vívással jutott a legjobb négy közé és bronzéremmel zárta a hétvégi válogatót.
Edzők:
Partali Csaba, Plásztán Attila, Juhász Bence
Eredmények:
Kadét férfi párbajtőr válogató:
47. Takács Dominik TSC
56. Halmi Csongor TSC
Női Kadét párbajtőr válogató:
7. Gnám Tamara TSC
36. Bödecs Pálma OMS-Tata
Junior férfi párbajtőr válogató:
25. Esztergályos Patrik OMS-Tata
78. Dobos Ferenc OMS-Tata
Junior női párbajtőr válogató:
3. Gnám Tamara TSC
16. Molnár Petra OMS-Tata

Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 07:18, hétfő | Életmód
Enyedi Ildikó díjat nyert a valladolidi filmfesztiválon
Enyedi Ildikó új filmje, a Csendes barát díjat nyert a 70. Valladolid Nemzetközi Filmfesztiválon. Az alkotást a Silver Spike Award-dal (Ezüst Tüske-díjjal) ismerték el.
2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek
Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás
A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.
2025. November 03. 07:17, hétfő | Külföld
A Pentagon előkészületeket tesz katonai beavatkozásra Nigériában az afrikai ország keresztény közösségének védelmében
Az amerikai hadügyminisztérium előkészületeket tesz katonai beavatkozásra Nigériában az afrikai ország keresztény közösségének védelmében
2025. November 03. 07:16, hétfő | Belföld
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd száraz, nyugodt idő várható
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd keddtől már nyugodt, csendes őszi idő várható csapadék nélkül.
