Városlista
2025. október 20, hétfő - Vendel

Hírek

2013. Május 10. 05:00, péntek | Belföld
Forrás: mno.hu

Kiszivárgott az Acer Windows 8-as táblagépe

Kiszivárgott az Acer Windows 8-as táblagépe

Az Amazon oldalán fedezték fel az első, egy kézben is használható Windows 8-as táblagépet.

Amióta bemutatták a Windows 8-at, illetve a kifejezetten táblagépekre optimalizált Windows RT-t, a Microsoft mindig úgy nyilatkozott, hogy munkára vásároljunk teljes értékű rendszerrel szerelt gépet, aki pedig szórakozásra, internetezésre keres tabletet, az válassza a „butított” kivitelű készüléket.

Így mostanáig elképzelhetetlen volt, hogy egy 8″-es, vagyis leginkább böngészésre, folyamatos cipekedésre kifejlesztett eszközön asztali Windows foglaljon helyet, de úgy néz ki, az Acer meglépi ezt, és hamarosan bemutatkozhat az Iconia W3-810-1600. A nem túl fantáziadús névvel illetett készüléket az Amazon webáruház szivárogtatta ki, ugyanis valaki hibázott, és idő előtt aktiválták a táblagép oldalát. A 380 dolláros áron debütáló Iconia W3 sikere egyelőre meglehetősen kérdéses, de az Acer hisz a Windows 8-ban, így valószínű, hogy még sok ehhez hasonló készülékkel fogunk találkozni a tajvani gyártó háza táján az elkövetkező években.

Címkék: Acer, táblagép, windows 8

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 19. 08:59, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 42. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2025. Október 19. 08:56, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: mi maradtunk egyedül Európában a béke útján

Miért éppen Budapest? Tegnap óta sokan kérdezik és találgatnak szerte a világban, miért lett Magyarország a helyszíne az amerikai és az orosz elnök találkozójának.

2025. Október 18. 08:08, szombat | Belföld

KSH: a bruttó átlagkereset 683 300 forint volt, 8,7 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit

A bruttó mediánkereset 563 400 forint volt.

2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld

Orbán Viktor: nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót

Nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót