Hírek
2021. Június 08. 14:49, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Kevesellték a pénzt, erőszakkal vették vissza az eladott autót - VIDEÓ
A budapesti rendőrök egy napon belül elfogták az önbíráskodókat
Nem a teljes vételárat kapta meg eladott autójáért egy nő, ezért segítségül hívta két férfiismerősét, és erőszakkal vették vissza a járművet. A Mercedesből Budapest IX. kerületében, az Üllői út és a Kálvin tér kereszteződésében 2021. június 4-én délután egy piros lámpánál rángatták ki a sofőrt és utasát, majd elhajtotta - közölte a rendőrség.
Az esetről a térfigyelő kamerák felvételt készítettek.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság IX. Kerületi Rendőrkapitányság nyomozói a három feltételezett elkövetőt másnap hajnalban Jász-Nagykun-Szolnok megyében elfogták, önbíráskodás bűntett gyanúja miatt kihallgatták, majd őrizetbe vételük mellett előterjesztést tettek letartóztatásuk indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 10. 11:00, csütörtök | Belföld
Kékszalag – Elrajtolt a tókerülő verseny mezőnye Balatonfüredről
Elrajtolt az 57. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj mezőnye Balatonfüredről csütörtökön 9 órakor.
2025. Július 10. 09:48, csütörtök | Belföld
OKF: folyamatos a viharkárok felszámolása
A szakemberek folyamatosan dolgoznak a viharkárok felszámolásán; csütörtök reggelig 10 897 káreseményről érkezett bejelentés az ország területéről
2025. Július 10. 07:25, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat
A Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat - mondta Orbán Viktor a Patrióta YouTube-csatornáján szerdán megjelent interjúban.
2025. Július 09. 20:37, szerda | Belföld
Nyitrai Zsolt és Kósa Ádám: a nyugdíjszerű ellátásban részesülők is megkapnák az élelmiszerutalványt
A nyugdíjas-élelmiszerutalványt nemcsak a nyugdíjasok, hanem a más, nyugdíjszerű ellátásban részesülők, így a fogyatékossággal élők is megkapnák