2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

Hírek

2011. December 08. 15:45, csütörtök | Helyi sport

JUDO Serdülő „A” országos bajnokság

A Tatabányai Judo Club diák és serdülő korosztályú versenyzői indultak a legidősebb serdülő A korcsoportos országos bajnokságán.

Sikeresen mérettették meg magukat Szekszárdon. 36 kg-ban a diák korcsoportú Auer Ákos a bronzérmet szerezte meg a nála két évvel idősebbek között.
Egy téves bírói döntés akadályozta meg a döntőbejutását.

60 kg-ban Pretsner Ádám a harmadik helyen végzett.
66 kg-ban Hancsicsák Martin sérülten a hetedik helyen végzett.
+63 kg-ban Benke Alexandra ötödik helyezést ért el kihagyva egy hosszú időt sérülés miatt.
Korábban az Ippon Judo Clubban versenyző Alexandra nemrégiben igazolt át a Tatabányai Judo Clubhoz.

Korábbi versenyeredmények és ez a verseny eredményei alapján válogatott kerettagok lettek a Tatabányai Judo Clubtól Pretsner Ádám és Auer Ákos.

RÖVIDHÍR!

3x3-as olimpiai selejtező - Győzött a férfi válogatott, szombaton dől el a továbbjutás

2024. Május 18. 11:00, szombat | Életmód

Kormány-egészség

Hornung Ágnes: ismét támogatásra pályázhatnak az 1-es típusú diabétesszel foglalkozó civil szervezetek

2024. Május 18. 09:24, szombat | Külföld