Városlista
2025. december 17, szerda - Lázár

Hírek

2012. Január 10. 11:57, kedd | Helyi

Új lehetőség a távfűtési költségek kézbentartására

Új lehetőség a távfűtési költségek kézbentartására

Ismert, hogy a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium rendelete alapján januártól 4,2 százalékkal emelkedett a távhő hatósági ára.

A tatabányai Komtávhő a téli időszak miatti, kiugróan nagy összegű távhőszámlák elkerülésére egy új lehetőséget, az átalány típusú hődíj-számlázást kínálja fel ügyfeleinek.
Ezzel a fűtési időszak nyolc hónapja alatt októbertől májusig egyenlő összegű részletekben fizethetik meg a hődíjat, majd májusban a tényleges fogyasztás alapján éves elszámoló számla készül. A váltásra való igényt március 31-ig kell írásban bejelenteni a Komtávhő ügyfélszolgálatán.
Az új lehetőséget az egy hőmennyiségmérővel ellátott, azaz egy mérési pontról elszámolható felhasználóink együttesen választhatják. Az érdeklődők a váltást legegyszerűbben a közös képviseleteken keresztül kezdeményezhetik.
Az egytarifás fűtésdíjat fizetők, azaz egyedi hőmennyiségmérővel felszerelt fogyasztók mindegyike külön mérési pontnak számít, ezért ők ezen kötöttség nélkül választhatják az átalány típusú hődíj-számlázást.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi

Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád

Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.

2025. Október 15. 14:11, szerda | Helyi

KÁBÍTÓSZERT CSEMPÉSZETT

Külföldről hozta be Magyarországra a kábítószert az a 35 éves férfi, akit a komáromi nyomozók egy régi határátkelőnél fogtak el.

2025. Október 06. 09:33, hétfő | Helyi

LOPÁS MIATT KERESSÜK

A Tatabányai Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri a nő azonosításához.

2025. December 16. 19:40, kedd | Életmód

A Mozdulj! Közhasznú Egyesület „Afrika Budapesten” címmel tartott divatbemutatót

„Afrika Budapesten” címmel integrált divatbemutatót tartottak advent harmadik vasárnapján Budapesten, a Mozdulj!