Hírek
2018. Március 18. 12:22, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Helyreállt az áramszolgáltatás Heves megyében

Heves megyében az áramellátásban keletkezett károkat mindenhol felszámolta a szolgáltató - közölte a Heves megyei katasztrófavédelmi szóvivő vasárnap az MTI-vel.
Nagy Csaba elmondta: a hóviharban szombat este villanyvezetékekre dőlt fák okoztak áramellátási üzemzavart Hevesen, valamint Hevesvezekény, Tarnaszentmiklós és Pély térségében.
Az áramkimaradás összesen mintegy 2000 fogyasztót érintett - tette hozzá, jelezve, hogy a szolgáltató a károkat az éjszaka folyamán mindenhol felszámolta, így hajnal óta újra zavartalan az elektromos ellátás a megyében.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 16. 07:15, hétfő | Belföld
A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar, majd visszatér a napos, száraz idő
A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar és erős szél, majd visszatér a jellemzően napos, száraz idő - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2025. Június 16. 07:13, hétfő | Belföld
A közel-keleti háború kapcsán is Brüsszel hülyeségeiről beszélt Orbán Viktor
A közel-keleti háború teljesen új helyzetet teremtett, mi pedig nem hagyjuk, hogy az újabb brüsszeli hülyeség árát ismét velünk fizettessék meg.