Hírek
2018. Március 13. 07:41, kedd |
Bulvár
Forrás: mti
Helen Mirren és Ian McKellen együtt egy új thrillerben
Helen Mirren és Ian McKellen játssza a főszerepet Bill Condon új thrillerében, amely egy debütáló író álnév alatt megjelent regényéből készül - írta meg a The Hollywood Reporter hétfőn.
Nicholas Searle író The Good Liar című regénye 2016-ban jelent meg, és azonnal megindult a licitharc a megfilmesítés jogaiért. A forgatókönyvet Jeffrey Hatcher írta, aki korábban a Mr. Holmes című filmen dolgozott együtt Condonnal.
A thrillerben Roy Courtnay (McKellen), a mesteri szélhámos nem tud ellenállni a csábításnak, hogy behálózza Betty McLeish-t, a gazdag özvegyet (Mirren). A macska-egér harc azonban izgalmas fordulatot vesz.
A rendező Condon egyben producere is lesz a filmnek Greg Yolen és Jack Morrissey társaságában.
Nicholas Searle egy volt brit köztisztviselő álneve, aki online írókurzusokon képezte magát, miközben a regényt írta.
A The Good Liar lesz Condon és McKellen negyedik közös filmje. Először az Érzelmek tengerében című filmen dolgoztak együtt, amelyért Condon elnyerte a forgatókönyvírói Oscart, McKellent pedig játékáért jelölték az amerikai filmakadémia díjára.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 23. 07:10, hétfő | Bulvár
Ősszel kezdik forgatni a Még egy kívánság című vígjátékot Dobó Kata rendezésében
Ősszel kezdik forgatni a Megafilm új romantikus fantasy vígjátékát, a Még egy kívánság című 105 perces filmet Dobó Kata rendezésében
2025. Június 23. 07:04, hétfő | Bulvár
Végvári Janka lett Magyarország Szépe
Végvári Janka lett Magyarország Szépe, a két udvarhölgynek Veress Esztert és Csapó Dorka Katát választotta a szakmai zsűri a verseny vasárnap esti döntőjében.
2025. Június 21. 09:07, szombat | Bulvár
Heten vehettek át életműdíjakat a Magyar Mozgókép Fesztiválon
2025. Június 20. 07:26, péntek | Bulvár
A NASA újból elhalasztotta a magyar asztronautát is szállító Axiom 4 misszó indítását
Az amerikai űrkutatási hivatal (NASA) az Axiom 4 űrmisszió indításának újabb halasztásáról döntött a Nemzetközi Űrállomás működésének további elemzése érdekében csütörtökön – közölte az Axiom Space űrkutatási vállalat.