Hírek
2015. Október 17. 00:00, szombat | Helyi sport
Három versenyen a TSC öklözői
A közelmúltban egymást követően 3 versenyen vett részt a TSC ökölvívó szakosztálya.
Pakson megrendezett nemzetközi kupán 4 fővel indult Tatabánya csapata, ahol a lányok voltak a főszereplők a versenyen. Minden mérkőzésüket megnyerték, így aranyéremmel térhettek haza. A lányok Oláh Virág 44 kg, Szabó Petra 46 kg, Járóka Szintia 54 kg, és Sipos János 48 kg-ban a fiúkat képviselve a 2. helyen végzett.
A Pápán a boksz gálán 4 tatabányai fiú lépett a kötelek közé, ami jó felkészülési lehetőség volt a közelgő magyar bajnokságra. Czifrik János 56 kg-ban ezüstérmes, Kutacs Roland 63 kg-ban ezüstérmes, Szabó Bence 49 kg-ban aranyérmes és Mészáros Zoltán +80 kg-ban aranyérmes lett.
Oroszlányon került lebonyolításra az régiók közötti csapatbajnokság jelenleg soron következő fordulója. A CSB-n a Földi Imre Sportösztöndíjas Tar Sándor 56-kg-ban, Kutacs Roland 63 kg-ban mérlegelve erősítette a régió csapatát és hozták a győzelmi pontokat. A CSB végeredményeként 12-10-re nyert a Közép-dunántúl csapata a Dél-alföldi Betyárok régiója ellen. A CSB előtt régiós pofon parti keretében 4 versenyzőnk mérette meg magát a szorítóban és jó teljesítményt nyújtva győztek. A versenyzők: Járóka Roland, Pongó Richárd, Kutacs Roland, Vörös Róbert.
A versenyzőket felkészítették Rózsa András és Kardos József.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 24. 17:00, kedd | Bulvár
Több mint négymillió forintért kelt el Kossuth 1849-es levele Görgeihez
Több mint négymillió forintért kelt el Kossuth Lajos 1849-es levele Görgeihez az Antikvárium.hu aukcióján.
2026. Március 24. 16:00, kedd | Életmód
A vízóraaknák, pincék fogságába került békák megmentésére kéri a lakosságot az MME
A vízóraaknák, pincék fogságába került békák megmentésére kéri a lakosságot a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).
2026. Március 24. 14:00, kedd | Életmód
Szent Ferenc csontjait visszahelyezték Assisi bazilikájának kriptájába
Assisi bazilikájában vasárnap éjszaka visszahelyezték a kriptába Szent Ferenc földi maradványait, amelyek egy hónapig voltak láthatók a szent halálának 800. évfordulója alkalmából.
2026. Március 24. 12:00, kedd | Sport
Magyar labdarúgó-válogatott - Varga Barnabás megsérült
Varga Barnabás, a görög labdarúgó-bajnokságban szereplő AEK Athén csatára megsérült a vasárnapi, Kifiszia elleni mérkőzésen.
