Városlista
2026. március 2, hétfő - Lujza

Hírek

2021. Május 18. 11:32, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Gyermekpornográfia miatt emeltek vádat egy pécsi férfi ellen

Gyermekpornográfia miatt emeltek vádat egy pécsi férfi ellen

Gyermekpornográfia miatt emeltek vádat egy pécsi férfi ellen, aki egy kislány képeit szerezte meg és küldte tovább a gyerek ismerőseinek az interneten - tájékoztatta a Baranya Megyei Főügyészség kedden az MTI-t.

Az elkövető tavaly januártól egy közösségi oldalon keresztül lépett kapcsolatba a kiskorú lánnyal, akit arra kért, hogy készítsen magáról és interneten küldjön el neki meztelen képeket. A kislány tizenegy meztelen képét el is küldte a vádlottnak - írták.

Néhány nap elteltével a vádlott ismét megpróbálta felvenni a kapcsolatot a sértettel, ő azonban nem fogadta a hívásait. A férfi ezért megfenyegette, hogy a meztelen képeket megmutatja a lány ismerőseinek, majd így is tett: két iskolatársának elküldte a fotókat.

A férfi ellen tizennyolcadik életévét be nem töltött személyről pornográf felvétel hozzáférhetővé tételével elkövetett gyermekpornográfia miatt emelt vádat a Pécsi Járási Ügyészség.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 01. 13:00, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: egy fokozattal megemeltük a terrorfenyegetettség készültségi szintjét

Összeült a Védelmi Tanács, megemeltük a terrorfenyegetettség szintjét egy fokozattal - mondta Orbán Viktor miniszterelnök szombat este közzétett Facebook-videójában.

2026. Március 01. 12:00, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai

A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón:

2026. Március 01. 10:00, vasárnap | Belföld

Magyar Péter Orbánnal együtt nézné meg személyesen, mi a helyzet a Barátság kőolajvezetékkel

Szombaton, az országjárás sárbogárdi állomásán Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke reagált Lázár János korábbi üzeneteire.

2026. Február 28. 12:00, szombat | Belföld

MÁV-vezérigazgató: elindult a rendszeres teherforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon

Ma hajnalban elindult a rendszeres teherforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon - olvasható a MÁV Csoport vezérigazgatójának pénteken a Facebook-oldalán közzétett bejegyzésében.