Hírek
2016. Március 23. 09:17, szerda | Helyi
Forgalommal szemben haladt az M1-es autópályán

A rendőrök Tatabánya térségében ellenőrizték a zavart férfit.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság beosztottjai 2016. március 23-án 3 óra 28 perckor az M1-es autópályán Tatabánya térségében észleltek egy forgalommal szemben haladó járművet.
A gépkocsi Budapest irányába haladt a Győr felé vezető pályatesten. A Mélységi Ellenőrzési és Közterületi Támogató Alosztály járőrei a 49-es kilométerszelvényben ellenőrizni akarták a zavrt sofőrt, azonban a megkülönböztető fényjelzést figyelmen kívül hagyva továbbhajtott.
A sztrádán haladó járművek időben észlelték a rendőrök jelzéseit és a külső sávba soroltak.
A járőrök a 46-os kilométerszelvényben az autó mellé érve, karjelzésekkel intettek megállásra a Suzuki vezetőjét.
A 60 éves epöli férfi összefüggéstelenül felelt a rendőrök kérdéseire. Elmondása szerint nem tudta, hogy milyen útvonalon közlekedik.
A járőrök a férfit a Tatabányai Rendőrkapitányságra előállították, ellene közúti veszélyeztetés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indítottak büntetőeljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 01. 07:00, kedd | Helyi
SOK VOLT A ROVÁSÁN
Engedély nélkül, a tulajdonos tudtán kívül más autójával hajtott egy férfi Esztergomban, aki ellen rablás miatt körözés volt érvényben.
2025. Június 04. 10:07, szerda | Helyi
ORSZÁGOS HATÁRRENDÉSZETI ÖSSZESÍTŐ
Az elmúlt nap eseményei számokban . A szolgálatot teljesítő rendőrök 2025. június 03-án 0 óra és 24 óra közötti időszakban összesen 35 határsértőt tartóztattak fel.
2025. Augusztus 03. 08:57, vasárnap | Sport
Magyar Nagydíj - Meglepetésre Leclerc-é az első rajtkocka
Meglepetésre Charles Leclerc, a Ferrari monacói versenyzője szerezte meg az első rajtkockát a 40. Forma-1-es Magyar Nagydíj szombati időmérő edzésén, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat az élről.