Hírek
2017. Február 25. 09:23, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu
Felborult egy rendőrautó miután személyautóval ütközött Perbál és Tinnye között
Összeütközött egy rendőrautó és egy személyautó szombat reggel Perbál és Tinnye között, ketten megsérültek - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság.
A police.hu honlapon olvasható közlemény szerint a baleset eddig tisztázatlan körülmények között történt, a rendőrautó felborult, vezetője és utasa is megsérült.
A helyszínelést a kiérkező rendőrök megkezdték, az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
FRISSÍTÉS
A helyszínen életét vesztette annak a rendőrautónak az utasa, amelyik szombat reggel ütközött össze egy másik kocsival Perbál és Tinnye között - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu honlapon.
A rendőrautó vezetőjét súlyos, életveszélyes sérülésekkel vitték kórházba. A balesetben érintett másik autóban két ember sérült meg.
A baleseti helyszínelés továbbra is folyamatban van, az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
FRISSÍTÉS2
Egy, a rendőrrel közös szolgálatot ellátó polgárőr vesztette életét.
FRISSÍTÉS3
A rendőrök a helyszíni szemlét befejezték, az érintett útszakaszon a forgalom ismét zavartalanul haladhat.
A baleset körülményeinek további vizsgálatát a Központi Nyomozó Főügyészség végzi.


Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 10. 13:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: ismét bekérették a magyar nagykövetet az ukrán külügyminisztériumba
2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány
A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.
2026. Március 09. 15:00, hétfő | Belföld
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli - közölte vasárnap Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter az X-en.
2026. Március 09. 11:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Toroczkai László: a Mi Hazánk közel van ahhoz, hogy irányítani tudja Magyarországot
A tiszta magyar gondolatot, a magyar igazságot képviselő Mi Hazánk Mozgalom még soha nem volt olyan közel ahhoz, hogy így vagy úgy, de irányítani tudja Magyarországot - hangoztatta a párt elnöke Kaposváron vasárnap.
