Hírek
2017. Február 22. 05:00, szerda |
Sport
Forrás: mti
Eltörte ellenfele orrát, ezért eltiltották a labdarúgót
Rokszin Ádámot, az NB II-ben szereplő Szolnoki MÁV FC labdarúgóját három hónapra eltiltotta a magyar szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága, mert súlyos sérülést okozott ellenfelének.
Az MLSZ honlapjának keddi beszámolója felidézi, hogy a középpályás a vasárnapi Szolnok-Puskás Akadémia (1-0) mérkőzésen könyökkel szándékosan arcon ütötte ellenfelét, Hegedűs Jánost, aki súlyos sérülést, darabos orrcsonttörést szenvedett.
Az élvonal szombati fordulójában kiállított játékosok közül Torghelle Sándort (MTK) és Souleymane Diarrát (Újpest) két-két, Ugrai Rolandot (Diósgyőr) pedig egy meccsre tiltották el.
A rendezési hiányosságokkal, szurkolói rendzavarásokkal kapcsolatos ügyeket a bizottság csütörtökön tárgyalja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 19. 07:26, péntek | Sport
Vb-2026 - Svájc - Bosznia-Hercegovina 4-1
2026. Június 19. 07:20, péntek | Sport
Vb-2026 - Katar ellen szerezte meg története első győzelmét Kanada
A társházigazda kanadai válogatott megszerezte története első győzelmét a labdarúgó-világbajnokságokon, mivel csütörtökön 6-0-ra felülmúlta a vancouveri mérkőzést kilenc játékossal befejező katari csapatot.
2026. Június 18. 14:00, csütörtök | Sport
Konferencia-liga - Nehéz feladat vár a Paksra
A Paksi FC a görög Panathinaikosz FC csapatával találkozik a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének második fordulójában.
