Hírek
2018. November 27. 05:02, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Elfogtak egy szatírt Pécsen
Elfogtak egy szarírt Pécsen, aki a gyanú szerint az utcán megszólított nők előtt elégítette ki magát - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség oldalán hétfőn.
A 37 éves zalaegerszegi férfit vasárnap éjjel fogták el az Alkotmány utcában. A gyanú szerint a férfi Pécs egyetemvárosi részén - június 10. és november 22. között - nőket szólított meg, majd előttük önkielégítést végzett - derült ki a közleményből.
Hozzátették: a rendőrségi vizsgálat "24 rendbeli jogsértés gyanúját" tárta fel. A férfit őrizetbe vették, és szeméremsértés megalapozott gyanúja miatt indult eljárás ellene.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 24. 09:38, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: csökken a kormánytagok, a képviselők és a polgármesterek fizetése
Jelentősen csökkenni fog a miniszterelnök, a miniszterek, az országgyűlési képviselők és a polgármesterek fizetése - közölte Magyar Péter miniszterelnök az RTL-nek adott, szombat este sugárzott interjújában.
2026. Május 24. 09:29, vasárnap | Belföld
Balog Zoltán: nem volt kormányzati kérés a kegyelmi ügyben
2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld
Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása
Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.
