Hírek
2016. Szeptember 26. 13:23, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Életveszélyesen megverte feleségét egy szír férfi a fővárosban

Életveszélyes sérüléseket okozott feleségének egy Budapesten élő, 39 éves szír férfi - közölte a rendőrség hétfőn a honlapján.
A közlemény szerint a szír állampolgárságú, tartózkodási engedéllyel Magyarországon élő férfi még szeptember 17-én féltékenység miatt összeszólalkozott a feleségével egy II. kerületi bevásárlóközpontban; később XI. kerületi lakásukban többször bántalmazta a 33 éves nőt, aki életveszélyes sérüléseket szenvedett. Ezután a sérült asszonyt és közös gyermeküket elvitte Kőbányán élő anyósához, majd ismeretlen helyre távozott.
A rendőrök életveszélyt okozó testi sértés bűntett gyanúja miatt eljárást indítottak és elfogatóparancsot adtak ki a férfi ellen, aki végül hat nap bujkálás után feladta magát a Budapesti Rendőr-főkapitányságon.
Az életvédelmi nyomozók a férfit őrizetbe vették és kezdeményezték az előzetes letartóztatását, amelyet az illetékes bíróság elrendelt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 01. 08:41, csütörtök | Belföld
Összeomlott Erdély egyik legrégebbi fedeles hídja Maroshévízen
Összeomlott szerdán Erdély egyik legrégebbi fedeles hídja, a 156 éves Urmánczy-híd a Hargita megyei Maroshévízen - tudatta Czirják Károly helytörténész, a helyi Dr. Urmánczy Nándor Egyesület elnöke.
2025. Május 01. 08:35, csütörtök | Belföld
Meteorológia: nyáriasan meleg idő lesz május 1-jén
Napos, csapadékmentes idő várható a hosszú hétvége első felében, majd szombat délután az ország északi, északkeleti vármegyéiben záporokra, zivatarokra lehet számítani - derül ki a HungaroMet Zrt. szerdai videójából.
2025. Április 30. 07:52, szerda | Belföld
Zsigó Róbert: május második felében lesz döntés az árréscsökkentés fenntartásáról
Amikor a kormány bevezette az árréscsökkentést, úgy döntött, hogy május 31-ig tartja azt fenn, ezért május második felében értékeljük és döntünk arról, hogy folytatjuk-e az árréscsökkentést
2025. Április 29. 07:32, kedd | Belföld
Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary
Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary a beutazó turizmus fellendítése érdekében - közölték a felek az MTI-vel hétfőn.