Hírek
2019. Június 13. 09:55, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/Fotó:MTI/Máthé Zoltán
Egy újabb hajókatasztrófa áldozatot azonosítottak

A Hableány sétahajó balesetének újabb áldozatát azonosították - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság csütörtök reggel a honlapján.
A Duna Bölöcske és Madocsa közötti szakaszánál szerda késő délután megtalált férfi a május 29-én elsüllyedt hajó utasa volt - írták.
A Duna Margit hídi szakaszától a déli országhatárig továbbra is keresnek még három dél-koreai utast.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország minden támadás ellenére felgyorsítja a Paks II. atomerőmű építését
Magyarország minden támadás, minden akadályozási kísérlet ellenére felgyorsítja a paksi bővítést, így a következő évtized elejére működésbe is léphetnek az új atomerőművi blokkok -
2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld
Balatoni Katalin: a magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot
A magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot, azonban abban biztosak lehetünk, hogy a tudásuk így is nemzetközi szinten kiemelkedő
2025. Szeptember 16. 07:43, kedd | Belföld
MABISZ: idén is milliárdos károk, jelentős pusztítás a viharszezon országos mérlege
2025. Szeptember 16. 07:41, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint a barbarizmus vert gyökeret Svédországban
Barbarizmus vert gyökeret Európa egyik legnagyobb nemzetének hazájában, Svédországban a hagyományos értékek elhagyása, a józan ész mellőzése és a gyenge kormányzás következtében - írta Orbán Viktor az X-en hétfőn.