Hírek
2017. Október 19. 05:01, csütörtök |
				Belföld				
Forrás: mti
				
				Egy hetedikessel folytatott szexuális viszonyt egy tanár
 
				Nyolc év börtönbüntetésre ítélt a bíróság szexuális visszaélés és pornográfia miatt egy általános iskolai tanárt, aki hetedikes tanítványával folytatott szexuális viszonyt. Az elsőfokú ítélet nem jogerős
	- közölte a Budapest Környéki Törvényszék az MTI-vel. A Gödöllői Járásbíróság szerdai zárt tárgyalásán ítéletet hirdetett annak az általános iskolai tanárnak az ügyében, akit szexuális visszaélés bűntettével és más bűncselekményekkel vádoltak.
	
	Ismertették: a vádlott egy kisvárosi általános iskola tanára, a 14 évesnél fiatalabb sértett pedig az intézmény hetedik osztályos tanulója volt, amikor tavaly decemberben bizalmi viszony alakult ki közöttük. A kapcsolat az év elejére - a sértett beleegyezésével - már rendszeres iskolán kívüli találkozásokká fejlődött, később szexuális kapcsolattá alakult. A férfi kérésére a sértett magáról, valamint a vádlott a szexuális együttlétekről pornográf felvételeket készített, fogadott és tárolt a telefonján.
	
	A bíróság a vádlottat bűnösnek mondta ki folytatólagosan elkövetett szexuális visszaélés és pornográfia bűntettében, ezért nyolc év börtönre ítélte, és ugyancsak nyolc évre eltiltotta a tanári foglalkozástól.
	
	Sz. R. vádlott legkorábban a szabadságvesztés kétharmadának letöltése után szabadulhat feltételesen. Az ügyész három nap gondolkodási időt kért, a vádlott és védője enyhítésért fellebbezett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 31. 08:05, péntek | Belföld
Nagy Márton: a gazdasági növekedés az idei évben 0,5 és 1 százalék között alakul
2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld
Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj
Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld
Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást
Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.
