Hírek
2023. Március 30. 09:06, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Cigit kért tőle, majd megdobta egy pohárral, ezért agyonverte egy székkel
Vádat emelt a Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség egy férfi ellen, aki előbb ököllel, majd egy székkel halálra verte a tőle cigarettát kérő embert Kecskeméten.
A főügyészség csütörtökön arról tájékoztatta az MTI-t, hogy a vádirat szerint a büntetett előéletű kecskeméti férfi egy családi ünnepen jelentős mennyiségű alkoholt ivott, majd egy asztalnál ülve elaludt. Később a helyszínre érkezett a szintén ittas állapotban lévő sértett. A hívatlan vendég cigarettát kért a férfitól, aki közölte, hogy nem ad, erre a sértett fejen dobta egy pohárral.
A vádlott haragjában először ököllel többször arcon ütötte a a sértettet, majd egy széket felkapva azzal ütötte tovább a férfi fejét. A sértett a kórházi kezelés ellenére két nap múlva belehalt fejsérüléseibe.
A többszörös visszaesőnek számító férfit az ügyészség halált okozó testi sértéssel vádolja. Bűnösségéről a Kecskeméti Törvényszék dönt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
