Városlista
2025. december 19, péntek - Viola

Hírek

2014. Június 02. 09:29, hétfő | Helyi sport

Birkózás Sillai László emlékverseny Győrszentiván

Birkózás Sillai László emlékverseny Győrszentiván

Világbajnokságot nyert győri birkózóra emlékeztek a győrszentiványi sportcsarnokban, ahol a Sillai László emlékversenyt rendezték

A magyar élmezőnyön kívül szlovák birkózók is erősítették a mezőnyt és 24 csapat jelent meg a mérlegelésen.
A TSC versenyzőinek szereplése sikeresnek volt mondható, hisz az említett 24 egyesület közül a versenyen nem teljes létszámmal megjelenve csapatban a VI. helyen végeztek.
Az egyéni teljesítmények közül kiemelkedett Balász Bálint és Deák Zoltán szereplése, hisz mindketten megnyerték a versenyt.
A szárligeti Ganyecz Enikő második helye valamint a további ezüstérmesek Marton Márk, Kiss Nobert és Bodnár Patrik is dicséretes.
Bronzérmet nyert a nem régóta birkózó Gyurmánczi Milán, Zóni Dániel és Csom Ruben és ötödik helyen végzett Szabó Marcell, Szabó Bence és Tebele Marcell.
Eredmények:
Gyermek II. kcs.
23 kg Gyurmánczi Milán III. hely
Gyermek I. kcs.
26 kg Zóni Dániel III. hely
26 kg Ganyecz Enikő II. hely
Diák II. kcs.
29 kg Szabó Marcell V. hely
35 kg Balázs Bálint I. hely
42 kg Szabó Bence V. hely
Diák I. kcs.
38 kg Tebele Marcell V. hely
63 kg Marton Márk II. hely
69 kg Kiss Norbert II. hely
69 kg Csom Ruben III. hely
85 kg Deák Zoltán I. hely
+85 kg Bodnár Patrik II. hely
Edző: Turák Pál és Ungi Lajos

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 18. 07:38, csütörtök | Bulvár

Sean Paul 2026 májusában a Budapest Parkban ad koncertet

Sean Paul jamaicai előadó 2026. május 17-én először lép fel Budapesten, a Budapest Parkban – közölték a szervezők az MTI-vel.

2025. December 18. 07:37, csütörtök | Külföld

Az EP támogatja az orosz gáz teljes és kötelező kivezetését

2025. December 18. 07:35, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor háború miatti baloldali megszorításokról beszélt

A magyarok nem akarják, hogy a háború miatt növekedjenek a terheik és elutasítják a baloldali megszorításokat - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalára szerdán feltöltött videóban.