Városlista
2025. május 1, csütörtök - Fülöp

Hírek

2011. Október 24. 10:20, hétfő | Helyi sport
Forrás: carbonexkc.com

Az MKSZ – ben végzett munka, nem mehet a tatabányai kézilabda kárára

Az MKSZ – ben végzett munka, nem mehet a tatabányai kézilabda kárára

Bódi Dezső kézilabdával ünnepelt.

Miután beválasztották a Magyar Kézilabda Szövetség új, nyolc tagú elnökségébe - és végzett a szövetségben - barátaival megnézte az MKB Veszprém - Csehovszki Medvegyi Bajnokok Ligája mérkőzését a televízióban. Szurkolt a magyar csapat sikeréért.
A Tatabánya Carbonex KC társadalmi elnöke rengeteg gratuláló telefonhívást és sms – t kapott szombaton délután. – Örülök és köszönöm mindenkinek, mert ez egy csapatmunka érdeme. Ezúton is köszönöm a gratulációkat. Megpróbálok megfelelni az elvárásoknak, ennek a feladatnak is. – mondta érdeklődésünkre, telefonon Bódi Dezső.
Az új elnökség még szombaton megtartotta első, rövid ülését. Az már most biztos, hogy a későbbiekben hét bizottság működik majd. Hogy Bódi Dezső melyik bizottság mellett dolgozik majd, az két – három héten belül derülhet ki.
Bódi Dezsőt egyetlen tartózkodással választották a nyolc tagú elnökségbe. Ő maga volt, aki tartózkodott a voksoláskor. – A magyar kézilabdáért kell dolgoznom, dolgoznunk. Az biztos, hogy meg kell osztani az időmet, a munkát. A szövetségben végzett munkám nem mehet a tatabányai kézilabda kárára. – mondta a tatabányai társadalmi elnök. Hozzátette: az első „igazi” elnökségi ülésig a háttér munkák zajlanak majd. Ami biztos, hogy elő kell készíteni a TAO - pályázatok elbírálását. Ez mellett külön kiemelték az első ülésen, hogy azoknak a csapatoknak is segítséget kell nyújtani, ahol a háttér jelenleg nem megfelelő.
- Szeretnék megfelelni a kihívásnak és a feladatnak. A szűkített elnökség a felelősségünket is felerősíti. Nekünk, megválasztott tagoknak bizonyítanunk kell, hogy a mi munkánk elég és megfelelő. Nem sérülhet az eddig elvégzett munkából semmi. Egy biztos, gyorsan és hatékonyan kell lépnünk. – mondta az MKSZ elnökségi tagja, Bódi Dezső.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 08. 18:18, szombat | Helyi sport

Férfi kézilabda NB I - Tatabányán nyert a Szeged

A Szeged végig vezetve két góllal győzött a Tatabánya otthonában a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján.

2025. Május 01. 08:47, csütörtök | Életmód

Fudzsimoto Szu: A Zene Háza az egyik legfontosabb projektem

Fudzsimoto Szu (Sou Fujimoto) világhírű japán építész az Oszakai Világkiállításon tartott előadást, amelyben kiemelte: a Magyar Zene Háza az egyik legfontosabb projektje.

2025. Május 01. 08:41, csütörtök | Belföld

Összeomlott Erdély egyik legrégebbi fedeles hídja Maroshévízen

Összeomlott szerdán Erdély egyik legrégebbi fedeles hídja, a 156 éves Urmánczy-híd a Hargita megyei Maroshévízen - tudatta Czirják Károly helytörténész, a helyi Dr. Urmánczy Nándor Egyesület elnöke.

2025. Május 01. 08:39, csütörtök | Külföld

Közúti híd épül az orosz-észak-koreai határon

A Tumannaja folyón átívelő közúti híd építése kezdődött meg szerdán Oroszország és Észak-Korea határán.