Hírek
2019. Április 01. 00:00, hétfő | Helyi
Adózói fórum Tatabányán
A NAV Komárom-Esztergom Megyei Adó- és Vámigazgatósága adózói fórumot rendez az adókötelezettségek teljesítésének megkönnyítése érdekében az alábbi témákban:
• egyszerűsített foglalkoztatás bejelentésével kapcsolatos legfontosabb szabályok és a gyakorlatban felmerült leggyakoribb hibák,
• ingatlanforgalmazók illetékmentességével kapcsolatos szabályok.
Az adózói fórum időpontja:
• 2019. április 2.
Az adózói fórum helyszíne:
• a NAV Komárom-Esztergom Megyei Adó- és Vámigazgatóságának központi épülete, Tatabánya, Komáromi út 42. II. emeleti tanácsterem.
Az előadás ingyenes, melyet a NAV Komárom-Esztergom Megyei Adó- és Vámigazgatóságának vezetői tartanak.
Tekintettel az előadás helyszínéül szolgáló terem befogadóképességére, a részvételi szándékot a komaromavig.ado.igh@nav.gov.hu e-mail címre kérjük jelezni.
A jelentkezőket legkésőbb az előadást megelőző munkanapon, e-mailben értesítjük az előadás pontos időpontjáról.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 15. 14:11, szerda | Helyi
KÁBÍTÓSZERT CSEMPÉSZETT
Külföldről hozta be Magyarországra a kábítószert az a 35 éves férfi, akit a komáromi nyomozók egy régi határátkelőnél fogtak el.
2025. Október 06. 09:33, hétfő | Helyi
LOPÁS MIATT KERESSÜK
A Tatabányai Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri a nő azonosításához.
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
