Városlista
2025. szeptember 16, kedd - Edit

Hírek

2018. Május 06. 16:00, vasárnap | Belföld
Forrás: infovárosok

A világ legjobb fiatal kézilabdázói jönnek – Önkénteseket várnak!

A világ legjobb fiatal kézilabdázói jönnek – Önkénteseket várnak!

Idén júliusban Debrecenben rendezik meg a Női Junior Kézilabda Világbajnokságot, melyen 24 ország legnagyobb tehetségei mérik össze tudásukat. A Sport-Önként Egyesület szervezői várják a fiatal önkéntes segítőket.

A Debrecenben július 1-túl 14-ig sorra kerülő U20-as világbajnokságon Golovin Vlagyimir szövetségi edző, valamint Pigniczki Krisztina edző irányítja a korosztályos csapatot. A vb-re a világ 24 országából érkeznek majd a jövő világklasszis játékosai.
A Sport-Önként Egyesület a világversenyre önkéntes segítők jelentkezését várja, akik a versenylebonyolításban, média kiszolgálásában, csapatkísérésben, információs pultok kiszolgálásában, valamint a szurkolói körüli feladatok ellátásában vesznek majd részt.

Jelentkezés feltétele a 16. betöltött év, előny pedig az angol nyelvtudás.

A szervezők az önkénteseknek étkezést és önkéntes-öltözéket biztosítanak, azonban szállást nem.

Jelentkezési határidő: 2018. 05.20. 20:00

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország minden támadás ellenére felgyorsítja a Paks II. atomerőmű építését

Magyarország minden támadás, minden akadályozási kísérlet ellenére felgyorsítja a paksi bővítést, így a következő évtized elejére működésbe is léphetnek az új atomerőművi blokkok -

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Balatoni Katalin: a magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot

A magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot, azonban abban biztosak lehetünk, hogy a tudásuk így is nemzetközi szinten kiemelkedő

2025. Szeptember 16. 07:41, kedd | Belföld

Orbán Viktor szerint a barbarizmus vert gyökeret Svédországban

Barbarizmus vert gyökeret Európa egyik legnagyobb nemzetének hazájában, Svédországban a hagyományos értékek elhagyása, a józan ész mellőzése és a gyenge kormányzás következtében - írta Orbán Viktor az X-en hétfőn.