Hírek
2017. Február 15. 11:22, szerda | Helyi
128 tő marihuánát foglaltak le a rendőrök

A gyanúsítottak egy vértesszőlősi vadászházban termesztették a vadkendert.
A Tatabányai Rendőrkapitányság kábítószer birtoklása bűntett és lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást két oroszlányi lakos ellen.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság felderítői a két férfit 2017. február 14-én 15 órakor Vértesszőlős külterületén, egy vadászházban igazoltatták.
A nyomozók megállapították, hogy az ingatlan használói szabálytalan bekötéssel, illegálisan vételezték az áramot. A rendőrök a házat átkutatták és a tetőtérben kábítószergyanús növényeket észleltek. A bűnügyi szemle során 128 tő marihuána növényt és a termesztéshez szükséges technikai eszközöket lefoglalták.
A rendőrök az 58 és a 31 éves férfit gyanúsítottként kihallgatták, majd őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 03. 08:06, szombat | Helyi
A Tisza EP képviselői nem vettek részt Ukrajna gyorsított csatlakozásáról szóló szavazáson
Magyar Péter: a Tisza EP-képviselői nem szavazták meg Ukrajna gyorsított uniós csatlakozását.
2025. Április 15. 18:34, kedd | Helyi
Labdarúgó NB II - Sorozatban harmadszor nyert a Honvéd
A házigazda Budapest Honvéd egygólos győzelmet aratott a Gyirmót felett a labdarúgó NB II 24. fordulójának hétfői zárómérkőzésén.
2025. Április 02. 09:56, szerda | Helyi
KÉT DÍLER KIIKTATVA
A DELTA Program keretében összehangolt akcióval egyszerre két helyen fogtak el a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a Dorogi Rendőrkapitányság nyomozói két férfit, akik a gyanú szerint kábítószert árultak Dorogon és
2025. Március 25. 10:09, kedd | Helyi
HAJNALI RAJTAÜTÉS
A DELTA Program keretében egy hevesi drogkereskedőt hallgattak ki gyanúsítottként az oroszlányi rendőrök.