2011. Szeptember 19. 11:18, hétfő | Helyi sport
Forrás: carbonexkc.com

Megvan a győzelem és a két pont

Mindenki jól emlékezett rá, hogy az előző szezonban éppen Kecskeméten botlott a Carbonex.

Ez azonban már tényleg a múlt, hiszem a Kecskemét – Carbonex mérkőzés végeredménye: Kecskemét – Tatabánya 28 – 34.

Jól indult a mérkőzés, hiszen a tatabányai fiúk 2 – 0 – val kezdtek. Sokáig egy – két góllal tudott csak vezetni Debre Viktor együttese, ám a határozottság ez első perctől érezhető volt.
A támadás helyenként szinte tökéletesen működött, Rédei, Lele és Kanyó Ádám sorra lőtték a gólokat. A védelem is jobban működött, mint szerdán. A két kapus, Szente és Bartucz is sokat hozzátett ehhez a győzelemhez.
A második játékrészben a kecskemétiek öt – egyes védekezéssel is próbálkoztak, ám ezzel sem sikerült megállítani a Carbonexet. Sőt, egyre nőtt a két csapat között a különbség.
A végeredmény: Kecskemét – Tatabánya Carbonex KC 28 – 34 (16 – 18)

KECSKEMÉT: Kiss, Nagy (kapusok), Bajusz 2, Bakos 5, Temesvári 1, Szabó P. 6, Konkoly 1, Nagy T. 3, Antal 1, Vancsics 2, Varsandán 5, Petro 2
Edző: Avar György

TATABÁNYA CARBONEX KC: Szente, Bartucz (kapusok), Pásztor 4, Harsányi 5, Kocsis 1, Kanyó 9, Rédei 7, Lele 8
Edző: Debre Viktor

Kiállítások: 7x2 perc ill. 5x2 perc
Büntetők: 5/3 ill. 4/4
Piros: Varsandán M. ill. Szabó T.

Debre Viktor: - Határozottak voltunk, én úgy gondolom, hogy jók voltunk. Végig a kezünkben tartottuk az irányítást. Voltak buta hibáink, de az mellett nagyon jól mentünk. Sok gólt lőttünk, igaz sokat is kaptunk. Összességében a mutatott játék szerintem jó volt. Vannak hibáink, de mindent elkövetünk, hogy ezeket ki tudjuk javítani. Ez a győzelem nagyon kellett. Úgy érzem, hogy jó úton járunk. Továbbra is bízom abban, hogy egyre jobbak leszünk.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 28. 09:04, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai

A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón:

2024. Április 28. 09:02, vasárnap | Sport

Diósgyőri döntetlenjével a Kecskemét is biztos bennmaradó

A Diósgyőr gól nélküli döntetlent játszott a vendég Kecskeméttel a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombati játéknapján.

2024. Április 28. 08:59, vasárnap | Külföld

Épületek tucatjai semmisültek meg a tornádókban az Egyesült Államok középső részén

Többen megsérültek és lakóépületek tucatjai semmisültek meg az Egyesült Államok középső részén tomboló tornádókban - derült ki a helyi idő szerint szombat reggeli összegzésekből.

2024. Április 28. 08:58, vasárnap | Sport

Női kézilabda BL - Egygólos hátrányban a Ferencváros a negyeddöntőben

A legutóbb ezüstérmes Ferencváros házigazdaként 26-25-re kikapott az elmúlt kiírásban negyedik helyezett dán Esbjergtől a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén, szombaton.