2024. május 4, szombat - Mónika

Hírek

2012. Február 20. 09:36, hétfő | Helyi sport

Csurgóra látogatott a Carbonex

Egyetlen percig sem volt kérdéses, hogy szombaton este a Tatabánya Carbonex KC megnyeri – e a Csurgó elleni rangadót.

Gál Gyula és Vedrad Hud ezen a mérkőzésen nem léphetett pályára, hiszen ez egy decemberről elhalasztott találkozó volt. Bodó Richárd pedig sérült kézzel volt ott a keretben. A fiatal játékost kedden meg is operálják.
Debre Viktor „nagyon húzott”, amikor Dénes János zavaró védekezésbe küldte pályára rögtön az első hazai támadásnál Csurgón. Ez a felállás remekül működött. Bakó Botond együttese nehezen találta az ellenszert.
A 7. percben 2 – 2 volt az állás, majd szépen lassan nőni kezdett a tatabányai előny. A 16. percre már 7 gólnál tartottak a Carbonexes fiúk, szemben a hazaiak kettő találatával.
A mérkőzés 19. percében „sort cserélt” Debre Viktor. Iváncsik, Kocsis, Rédei és Takács is beszállt a játékba.
Harminc perc játék után éppen kétszer annyi gólt szereztek a tatabányai fiúk, mint vendéglátóik, 8 – 16 volt az állás.
A második játékrész védésekkel indult. Mindkét oldalon hárított a kapus, majd egy labdaszerzés után Harsányi szerezte meg a félidő első gólját.
A 20. percben tíz gólra nőtt a különbség. A hajrára 14 – 24 – el fordultak a csapatok.
A 30. percben már állva tapsolt a kispad és a tatabányai szurkoló sereg is, hiszen 20 – 29 – re nyert a Tatabánya Carbonex.
- Nem számolgatunk, megyünk tovább, tesszük a dolgunkat. Persze nagyon örülök a győzelemnek. - mondta a mérkőzés után Debre Viktor.
Február 22 – én, szerdán a Tatabánya Carbonex KC a Pick – Szegeddel játssza soron következő bajnoki mérkőzését.